adresslista

 

Grodans adresslista HT 2018

 

Namn                                                            Adress

 

1 Dante Sjögren Dahlberg                       Skidskyttevägen 7           12949 HÄGERSTEN

therese.sjogren@outlook.com

martin.dahlberg@hotmail.com

Telefon:

Therese Sjögren                   0705-78 89 96

Martin Dahlberg                                                     

 

2 Love Engström Färnström                  Terrängvägen 84            12947 HÄGERSTEN

emmafarnstrom@gmail.com

henkeng@gmail.com

Telefon:

Emma Färnström                  0701-47 31 11

Henrik Engström                   0737-29 18 27   

 

3 Anita Magnusson Engström                 Gröndalsvägen 111            117 16 STOCKHOLM

magnusson.emelie@gmail.com

henkeng@gmail.com

Telefon:

Emelie Magnusson                  ‭0705-61 72 63‬

Henrik Engström                     0737-29 18 27       

 

3 Juni Kassling                                     Puckgränd 25                  12949 HÄGERSTEN                                                               

carolynlundgren@gmail.com

jesperkassling@gmail.com

Telefon:           

Carolyn Lundgren                 0766-28 12 23

Jesper Kassling                  0705-81 11 26

 

4 Tore Bruteskog Landh                    Slalomvägen 8                 12949 HÄGERSTEN

bruteskog@gmail.com

andreas@landh.se

Beatrice Bruteskog           0731-57 76 97

Andreas Landh                 0739-81 39 81

 

5 Thea Liljeros                              Sedelvägen 8A                 12932 HÄGERSTEN 

maja.backstrom@gmail.com

markus.liljeros@gmail.com

Telefon:

Maja Backström                0739-92 33 87

Markus Liljeros               0707-44 38 16

 

6 Ester Oscarson                               Telemarksgränd 2         12948 HÄGERSTEN

lovisaoscarson@hotmail.com

clonngren@gmail.com

Telefon:

Lovisa Oscarson                0736-23 33 62

Christian Lönngren          0705-30 30 10

 

7 Vidan Parezanovic                       Skridskovägen 9A          12949 HÄGERSTEN                                                           

karolina@smistatak.se

ivan@smistatak.se

Telefon:

Karolina Parezanovic       0725-34 22 66

Ivan Parezanovic              0707-76 68 57

 

8 Erwin Rosencrantz                        Sparbanksvägen 83        12930 HÄGERSTEN

parasto.rosencrantz@gmail.com

viktor.rosencrantz@gmail.com

Telefon:

Parasto Rosencrantz        0736-17 58 05

Viktor Rosencrantz           0706-44 81 53

 

9 Greta Tunved                                Sätragårdsvägen 211     12730 SKÄRHOLMEN

10 Mia Tunved

Johanna_thunved@hotmail.com

manuelsancho@hotmail.com

Telefon:

Johanna Thunved            0730-42 96 50

Manuel Sancho                 0709-99 87 69, ‭0739-64 35 54‬

 

11 Aske Vintilescu                               Terrängvägen 40            12948 HÄGERSTEN

cyndie.vintilescu@gmail.com

zighix@gmail.com

Telefon:

Cyndie Vintilescu              0737-31 92 78

Jonas Rasmusson              0707-67 78 79

 

12 Elma Waldemarson, Lilla Sällskapets väg 82, 12761 SKÄRHOLMEN

13 Tura Waldermarson

nadja_schill@hotmail.com

waldemarson@gmail.com

Telefon:

Nadja Schill                   0736-80 53 62

Ivar Waldemarson           0737-33 33 24

 

14 Milo Malmson, Hoppgränd 4, 129 47 Hägersten

haldesjo@gmail.com
johan.lindstrom.granell@gmail.com

Telefon:

Maria Malmson                   0737-23 22 14

Johan Lindström                 0736-41 88 89

 

15 Felix Stolarska, Puckgränd 21, 129 49 Hägersten

monika.stolarska@live.com

Telefon:

Monika Stolarska                 0708-56 25 96

 

16 Svea-Lo Sahlén Hoult          Skridskovägen 9 a            129 49 HÄGERSTEN

jimbrosia@gmail.com
hannasahlen@gmail.com

Telefon:

Jim Hoult                              072-203 71 60

Hanna Sahlén                      076-292 09 94

 

17 Léon Hamne                      Snöskogstigen 3                 129 49 HÄGERSTEN

Chabnam.koistinen@gmail.com
javajj81@gmail.com

Telefon:

Chabnam Koistinen            0720-04 28 18

Janto Hamne                        0734-11 96 70

 

Personalens mail- och telefonlista

 

Martin Dahlberg

martin.dahlberg@hotmail.com


Niklas Boman

nickeboman@gmail.com

 

Nadja Halabi

nadosh2011@hotmail.se

 

Moa Eriksson

moa.eva.eriksson80@gmail.com

 

Nadia Elfaili

nadiaelfaili@hotmail.com

 

Meddela info@fkgrodan.nu om någonting inte stämmer eller behöver uppdateras.